Lenormand kārtis Tev

Pieaugušo neformālās izglītības programma "Lenorman kārtis Tev".

Slavenā franču zīlniece Marija Anna Adelaida Lenormana ir dzimusi 1772.gada 27.maijā nelielā pilsētiņā netālu no Parīzes. Jau jaunībā viņa ieguva pareģes slavu. Pēc tēva nāves Lenormanu ģimene pārcēlās uz Parīzi, kur Marija iepazinās ar Eteila sistēmu – zīlēšanu. Pēcāk kopā ar draudzeni viņa atver savu zīlēšanas salonu, kur visiem gribētājiem prognozē nākotni, izmantojot astroloģijas un citas metodes. Šajā salonā tika pareģots kronis Žozefīnei de Bogarnē — Napoleoa Bonaparta sievai, kā arī daudz citi notikumi, kuri piepildijās.
Lenorman ir brīnišķīga izvēle, ja vēlaties sākt nodarboties ar zīlēšanu. Iesācējam Lenorman kārtis ir salīdzinoši vienkāršāk interprēt un uztvert nekā Taro. Kartīm ir viegli uztverami attēli, kas atvieglo darbu ar intuīciju, kā arī jāinterpretē mazāks skaits kāršu (Taro kavā 78 arkāni, Lenorman- 36 kārtis), kā arī Lenorman kāršu enerģija ir maigāka nekā Taro.
Savukārt, tiem, kuri jau ir apguvuši Taro, Lenorman kārtis arī būs labs palīgs. Metode, kas apvieno Taro kāršu un paralēlu Lenorman kāršu likšanu, palīdz analizēt un prognozēt Zemes dzīves aspektus cilvēka fiziskajā dzīvē. Ir tarologi, kuri Zemes dzīves jautājumus izskata tikai ar Lenorman, bet karmiskus, garīgus un psiholoģiskus jautājumus ar Taro, kaut tas ir paveicams arī ar Lenorman kārtīm.